Nas liñas de Camposancos, as paradas de San Cayetano e Palomar quedan anuladas por obras na estrada
Liña A Guarda – Baiona y Baiona – A Guarda
De Luns a Venres
A Guarda
Recorrido
Baiona
12:30
Oia
13:00
Baiona
Recorrido
A Guarda
09:45
Oia
10:15
Sábados
A Guarda
Recorrido
Baiona
08:20
Oia
08:50
12:30
Oia
13:00
Baiona
Recorrido
A Guarda
09:45
Oia
10:15
13:00
Oia
13:30
Liña A Guarda-Pancenteo-O Rosal-A Guarda
De Luns a Venres
Frecuencia
A Guarda
Recorrido
A Guarda
Lunea a Viernes
07:35
O Rosal
08:20
Lunes a Viernes
14:00
O Rosal
14:45
Miércoles
12:00
O Rosal
12:45
Lunes
15:15*
O Rosal
16:00
Lunes
17:40*
O Rosal
18:25
Sábados
A Guarda
Recorrido
A Guarda
10:00
O Rosal
10:45
12:00
O Rosal
12:45
Liña A Guarda – Pancenteo – O Rosal Moran – San Miguel – Eiras – San Miguel – Pias – A Guarda
Mércores
A Guarda
Recorrido
Baiona
09:30
O Rosal-Eiras
10:10
Liña A Guarda – Empalme Camposancos – A Pasaxe – Camposancos
De Luns a Sábados
Frecuencia
A Guarda
Recorrido
Camposancos
Lunes-Viernes
13:15
A Pasaxe
13:23
Sábados
13:25
A Pasaxe
13:33
Liña IES A Sangrina- San Xián-Oia-Pedornes-Burgueira-Loureza
De Luns a Venres
Frecuencia
IES A Sangriña
Recorrido
Loureza
Lunes-Viernes
14:05
San Xián-Oia-Pedornes-Burgueira
14:55
Lunes
17:45
San Xián-Oia-Pedornes-Burgueira
18:35
Frecuencia
Loureza
Recorrido
IES A Sangriña
Lunes-Viernes
07:15
Burgueira-Pedornes-Oies-San Xián
08:15
Lunes
14:55
Burgueira-Pedornes-Oies-San Xián
15:55
Lugove usa cookies para mellorar a súa experiencia de navegación e realizar tarefas de análise. Ao continuar coa súa navegación entendemos que dá o seu consentimento ao noso. Política de cookies